Jak zaakceptować zmiany

Jak zaakceptować zmiany

Opublikowany

Czy małe kroki mogą doprowadzić nas do wielkiej zmiany? Jak znaleźć w sobie siłę i wytrwałość, by działać? Przeczytaj wywiad z Olgą Kozierowską.


,,Zdecydowanie. Kiedy ktoś mnie pyta, jak osiągnąć sukces, odpowiadam – działaj, a potem udoskonalaj. We wprowadzaniu wszystkich życiowych zmian koncentrowanie się na działaniu jest najbardziej istotne. Jeśli będziemy się koncentrować na myśleniu, tylko stracimy czas. Dotyczy to zwłaszcza kobiet, ponieważ mamy nawyk analizowania wszystkiego, martwienia się na zapas, przewidywania tego, co może się zdarzyć, choć nie wiadomo, czy w ogóle się wydarzy. Myśli powodują, że na drodze widzimy głównie przeszkody. Skupiając się na działaniu, odwracamy sytuację i zaczynamy szukać rozwiązań." - przekonuje Olga Kozierowska.
Kim jest Olga Kozierowska?
To bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu i ekspertka od życiowych zmian. Sama ma ich za sobą wiele. Z muzyka stała się ekonomistką, studiując na uczelniach w Anglii i Holandii. Zrobiła karierę w korporacjach w regionie Europy Środkowo Wschodniej, a następnie porzuciła bezpieczną przystań, by zrealizować swoje marzenia. Stworzyła Sukces Pisany Szminką – pierwszą w Polsce organizację oraz portal internetowy, które kompleksowo wspierają przedsiębiorczość kobiet. Prowadzi autorską audycję „Sukces pisany szminką" na antenie RMF Classic. Stworzyła Power Show – połączenie monodramu z mową motywacyjną, stand-upem i inspiracją muzyczną. Jest autorką wielu publikacji oraz książki pt. Sukces Pisany Szminką. Wcześniej związana z TVN24 i TVP2, gdzie prowadziła autorskie programy dedykowane kobietom. Laureatka wielu prestiżowych nagród, także międzynarodowych: ,,Women of Consequence 2013”, „Pozytywistka Roku 2013” „Dziennikarz Roku 2011” za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Trafiła na listę „50 Kobiet Polskiego CSR 2013” oraz w 2014 roku do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat! Jest mamą trójki dzieci.
Kopiuj tekst

Udostępnij

Liderka nie obawia się nazwać swych dokonań sukcesem

Czy przedsiębiorczość może stać się sposobem na pogodzenie roli mamy i bizneswoman? Jak przekuć pomysł w sukces – opowiada Olga Kozierowska.