Dlaczego warto działać na rzecz kobiet?

Dlaczego warto działać na rzecz kobiet?

Opublikowany

Olga Kozierowska w rozmowie z Beatą Tomaszek opowiada o tym, czemu stworzyła Sukces Pisany Szminką i o wyzwaniach, które napotkała na swojej drodze.

,,Współczesna kobieta często marzy o tym, co powinna mieć, jak powinna wyglądać, jak powinna się zachowywać, gdzie powinna być w wieku 30/35 lat na swojej ścieżce kariery. Dąży do tego marzenia spod szyldu – powinnam – osiąga to i nie czuje satysfakcji. Wtedy właśnie budzi się i stwierdza – to nie było jej marzenie. I dlatego, jeśli chodzi o kwestię potrzeby, to według mnie współczesna kobieta potrzebuje zajrzeć w głąb siebie i zadać sobie pytanie, ile jest jej w tym, co robi, a ile jest innych ludzi. I czy ona realizuje swój scenariusz? Czy scenariusz rodziców, przyjaciół, szefa?" - opowiada Olga Kozierowska.

Przeczytaj ciekawą i szczerą rozmowę o tym, jak wybrać swój cel, jak pokonywać trudności i jak osiągnąć sukces - Sukces Pisany Szminką.
Kim jest Olga Kozierowska?
To bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu i ekspertka od życiowych zmian. Sama ma ich za sobą wiele. Z muzyka stała się ekonomistką, studiując na uczelniach w Anglii i Holandii. Zrobiła karierę w korporacjach w regionie Europy Środkowo Wschodniej, a następnie porzuciła bezpieczną przystań, by zrealizować swoje marzenia. Stworzyła Sukces Pisany Szminką – pierwszą w Polsce organizację oraz portal internetowy, które kompleksowo wspierają przedsiębiorczość kobiet. Prowadzi autorską audycję „Sukces pisany szminką" na antenie RMF Classic. Stworzyła Power Show – połączenie monodramu z mową motywacyjną, stand-upem i inspiracją muzyczną. Jest autorką wielu publikacji oraz książki pt. Sukces Pisany Szminką. Wcześniej związana z TVN24 i TVP2, gdzie prowadziła autorskie programy dedykowane kobietom. Laureatka wielu prestiżowych nagród, także międzynarodowych: ,,Women of Consequence 2013”, „Pozytywistka Roku 2013” „Dziennikarz Roku 2011” za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Trafiła na listę „50 Kobiet Polskiego CSR 2013” oraz w 2014 roku do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat! Jest mamą trójki dzieci. 
Kopiuj tekst

Udostępnij

Jak dokonać zmiany?

Czy każda zmiana jest na lepsze? Jak postrzegać zmiany? Przeczytaj wywiad, którego udzieliła Olga Kozierowska dla Polish Professional Women in the Netherlands.