Dlaczego ludzie kłamią?

Dlaczego ludzie kłamią?

Opublikowany

Olga Kozierowska powraca na antenę ZET Chilli i zaczyna od trudnego tematu. Tematu kłamstw.

W pierwszym programie Olga Kozierowska poruszyła bardzo ciekawy temat. Temat kłamstw. Tych złych i dobrych. A czym właściwie są ,,dobre kłamstwa"? Tego słuchacze Radio ZET Chilli dowiedzieli się w ostatnią sobotę.

Od zafascynowanej badaczki kłamstw Julii Izmałkowej wydobyła wszelkie techniki odkrywania nieprawdy. Słuchacze dowiedzieli się:
— dlaczego małżeństwo pełne kłamstw ma większą szansę przetrwać,
— jak kłamią Polacy w porównaniu do innych nacji,
— dlaczego mamy trudność z mówieniem trudnej prawdy w środowisku pracy.


O audycji Sukces Pisany Szminką:
Autorski program Olgi Kozierowskiej nagłaśniający sukces kobiet w świecie nauki, biznesu, technologii i kultury. Prawdziwe historie, „wzloty i upadki” w drodze do celu.
Słuchaj w każdą sobotę o 10:00 w Radio ZET Chilli!
Nie ma nas w Twoim mieście?
Słuchaj za pomocą aplikacji mobilnej bądź on-line na: www.zetchilli.pl


O Oldze Kozierowskiej
Mówczyni motywacyjny, bizneswoman i dziennikarka. Inicjatorka wsparcia i promocji kobiet w Polsce w życiu społecznym i gospodarczym. Od lat szkoli, motywuje i wspiera rozwój zawodowy i duchowy Polek. Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie, które zdobywała pracując w międzynarodowych korporacjach (Unilever, KLM, DPD i GeoPost), a następnie rozwijając swoje dwie firmy. Stworzyła pierwszą w Polsce organizację i portal kompleksowo wspierające rozwój kobiet pod nazwą Sukces Pisany Szminką. Z wykształcenia jest ekonomistką. Uzyskała tytuł MIAB studiując na uczelniach w Anglii i Holandii. Więcej na www.sukcespisanyszminka.pl
Kopiuj tekst

Udostępnij

Czy przyszłość można przewidzieć dzięki prognozowaniu trendów?

Prognozowanie trendów to nie wróżby, a próba zarysowania scenariuszy przyszłości, które mogą się zdarzyć w różnych perspektywie czasowej. W ostatnią sobotę gościem Olgi Kozierowskiej była Natalia Hatalska.