Dekalog Sukceswoman

Dekalog Sukceswoman

Opublikowany

Podczas Tygodnia Kobiet Sukcesu organizowanym w Szkole Głównej Handlowej Olga Kozierowska opowiadała studentkom o 10 najważniejszych zasadach w drodze do osiągnięcia celów zawodowych.

15 kwietnia Olga Kozierowska zaproszona przez firmę Henkel wygłosiła przed studentkami SGH wykład dotyczący budowania swojej kariery zawodowej i osiągania sukcesu. Mówczyni motywacyjna, bizneswoman i dziennikarka opowiedziała o 10 praktycznych wskazówkach popartych doświadczeniem życiowym.  Dekalog Sukceswoman miał na celu przygotowanie studentek do realizacji swoich marzeń zawodowych zarówno w korporacjach, jak i we własnym biznesie.


fot. Radosław Nawrocki

Kim jest Olga Kozierowska?
To bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu i ekspertka od życiowych zmian. Sama ma ich za sobą wiele. Z muzyka stała się ekonomistką, studiując na uczelniach w Anglii i Holandii. Zrobiła karierę w korporacjach w regionie Europy Środkowo Wschodniej, a następnie porzuciła bezpieczną przystań, by zrealizować swoje marzenia. Stworzyła Sukces Pisany Szminką – pierwszą w Polsce organizację oraz portal internetowy, które kompleksowo wspierają przedsiębiorczość kobiet. Prowadzi autorską audycję „Sukces pisany szminką" na antenie RMF Classic. Stworzyła Power Show – połączenie monodramu z mową motywacyjną, stand-upem i inspiracją muzyczną. Jest autorką wielu publikacji oraz książki pt. Sukces Pisany Szminką. Wcześniej związana z TVN24 i TVP2, gdzie prowadziła autorskie programy dedykowane kobietom. Laureatka wielu prestiżowych nagród, także międzynarodowych: ,,Women of Consequence 2013”, „Pozytywistka Roku 2013” „Dziennikarz Roku 2011” za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Trafiła na listę „50 Kobiet Polskiego CSR 2013” oraz w 2014 roku do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat! Jest mamą trójki dzieci.Kopiuj tekst

Udostępnij

Jak uwierzyć w siebie?

Olga Kozierowska w porannym Pytaniu na Śniadanie opowiadała o emocjach, odkrywaniu siebie, negatywnych przekonaniach i zmianach na lepsze.