Sukces ma tyle definicji, ilu ludzi na świecie!

Sukces ma tyle definicji, ilu ludzi na świecie!

Opublikowany

Czy kobiecy multitasking to mit? Czy wszystkie jesteśmy perfekcjonistkami? Czy kobieca intuicja pomaga w podejmowaniu przedsiębiorczych decyzji? Olga Kozierowska w wywiadzie dla NaTemat przekonuje, że kobiety w biznesie dają radę!

,,- Pochodzę z bardzo feministycznej rodziny. Moja babcia, moja mama, wszystkie siostry mojej babci zawsze miały własne pieniądze i rządziły chłopami na prawo i lewo" – śmieje się Olga Kozierowska i dodaje, że w życiu kieruje się mottem swojej prababci: „Baba musi mieć swoje tajemnice i swoje pieniądze”. Jako trenerka i mentorka stara się wpajać tę zasadę tym z nas, które nie miały szczęścia dorastać w towarzystwie tak przebojowych kobiet. W swoich programach radiowych, książkach i audiobookach przekonuje, że sukces można „napisać szminką”. Twierdzi, że czasy „kobiet-karków”, które męskimi szyjami kręciły z ukrycia dawno minęły. – Dzisiaj gramy w otwarte karty – przekonuje. W rozmowie z naTemat zdradza jednak, że wiele od siebie nawzajem możemy się uczyć. Kobiety od mężczyzn, a mężczyźni od kobiet."

Całość wywiadu przeczytaj tutaj!Kim jest Olga Kozierowska?
To bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu i ekspertka od życiowych zmian. Sama ma ich za sobą wiele. Z muzyka stała się ekonomistką, studiując na uczelniach w Anglii i Holandii. Zrobiła karierę w korporacjach w regionie Europy Środkowo Wschodniej, a następnie porzuciła bezpieczną przystań, by zrealizować swoje marzenia. Stworzyła Sukces Pisany Szminką – pierwszą w Polsce organizację oraz portal internetowy, które kompleksowo wspierają przedsiębiorczość kobiet. Prowadzi autorską audycję „Sukces pisany szminką" na antenie RMF Classic. Stworzyła Power Show – połączenie monodramu z mową motywacyjną, stand-upem i inspiracją muzyczną. Jest autorką wielu publikacji oraz książki pt. Sukces Pisany Szminką. Wcześniej związana z TVN24 i TVP2, gdzie prowadziła autorskie programy dedykowane kobietom. Laureatka wielu prestiżowych nagród, także międzynarodowych: ,,Women of Consequence 2013”, „Pozytywistka Roku 2013” „Dziennikarz Roku 2011” za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Trafiła na listę „50 Kobiet Polskiego CSR 2013” oraz w 2014 roku do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat! Jest mamą trójki dzieci.
Kopiuj tekst

Udostępnij

Mogę, dam radę, spróbuję – zmień nastawienie z POWER PODręcznikiem

,,Zawsze masz wybór – tylko od ciebie zależy, czy zmienisz podejście do samej siebie i otworzysz się na nowe możliwości” przekonuje Olga Kozierowska w swojej autorskiej publikacji POWER PODręcznik. Notatnik zawiera zbiór auto-motywacji i auto-inspiracji, których moc sprawcza potwierdzona została w praktyce. Ilustracje stworzyła rysowniczka Marta Zabłocka. POWER PODRĘCZNIK to 128 stron przepełnionych pozytywną energią. Takiej pozycji na polskim rynku jeszcze nie było!