Czy media interesują się kobietami sukcesu?

Czy media interesują się kobietami sukcesu?

Opublikowany

W 2015 r. media internetowe 6,5 tys. razy użyły frazy „kobieta sukcesu” – mówią dane Intstutu Monitorowania Mediów. W kontekście mężczyzn słowo „sukces” pojawiło się 20 razy mniej.

Z okazji dnia kobiet Instytut Monitorowania Mediów przeprowadził badania dotyczące wzmianek frazy "kobieta sukcesu" i "mężczyzna sukcesu" w mediach w 2015 roku. Wyniki zadziwiają.
Czy to oznacza, że kobiety odniosły dwadzieścia razy więcej sukcesów niż mężczyźni? Niekoniecznie. Świadczy to natomiast z pewnością o tym, że temat kobiecej przedsiębiorczości i biznesowej pozycji Polek cieszył się dużym zainteresowaniem mediów. 
Czy jesteśmy coraz bardziej ciekawi sukcesów kobiet? Zobacz, jak wyniki badań Instytutu Monitorowania Mediów komentuje Olga Kozierowska.Dowiedz się więcej! Odwiedź stronę www.suckespisanyszminka.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Sukces ma tyle definicji, ilu ludzi na świecie!

Czy kobiecy multitasking to mit? Czy wszystkie jesteśmy perfekcjonistkami? Czy kobieca intuicja pomaga w podejmowaniu przedsiębiorczych decyzji? Olga Kozierowska w wywiadzie dla NaTemat przekonuje, że kobiety w biznesie dają radę!