Pierwszy etap VII edycji konkursu Bizneswoman Roku zakończony!

Pierwszy etap VII edycji konkursu Bizneswoman Roku zakończony!

Opublikowany

18 grudnia zakończono przyjmowanie zgłoszeń do VII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. W tym roku szczególną popularnością cieszyły się kategorie Debiut Roku i Moja Firma.

Celem konkursu jest uhonorowanie przedsiębiorczych i kreatywnych kobiet realizujących ambitne projekty, nagłośnienie ich sukcesów, wsparcie w pozyskaniu partnerów biznesowych oraz inwestorów. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli płci pięknej w życiu gospodarczym naszego kraju.

Wszystkie zgłoszenia przejdą zostaną sprawdzone pod względem formalnym i ocenione przez audytora konkursu - firmę PwC. Już w styczniu dowiemy się, które z kandydatek znajdą się w prestiżowym gronie finalistek. Do drugiego etapu w każdej kategorii zostanie zaproszonych 5 kandydatek.

Panie nagradzane są w czterech kategoriach głównych:
- Debiut Roku,
- Moja Firma ,
- Korporacja ,
- Działalność na Rzecz Innych Kobiet .

Mają także szansę zdobyć nagrody specjalne:
- Kobieta w Nowych Technologiach,
- Bizneswoman Publiczności .Wyboru laureatek w czterech głównych kategoriach dokona jury. W jego skład wchodzą czołowi przedstawiciele świata biznesu oraz reprezentanci największych firm w Polsce. Jury przewodniczy dr Irena Eris - twórczyni silnej i rozpoznawalnej na świecie marki, która przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku Polski.

Od VI edycji konkursu jury przyznaje również nagrodę specjalną: „Kobieta w Nowych Technologiach”, której patronem jest firma GTECH (Grupa IGT). Internauci podczas głosowania online na forbes.pl mają możliwość nadania tytułu „Bizneswoman Publiczności”.

Więcej informacji na: www.bizneswomanroku.plOrganizatorzy: Sukces Pisany Szminką
Partner strategiczny: GTECH (Grupa IGT), PZU
Partnerzy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, PwC, Giza Polish Ventures, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Teraz Polska, Klub Polska Rada Biznesu, Instytut Monitorowania Mediów, Program Executive MBA@UW, Kancelaria OKW
Patroni medialni: Dziennik Gazeta Prawna, Polsat Cafe, Forbes.pl, Pierwszy Milion, Grupa Wirtualna Polska, Radio ZET Chilli, INN PolandSukces Pisany Szminką jest pierwszą w Polsce organizacją, która kompleksowo wspiera i promuje działania kobiet w obszarach nauki, kultury i biznesu. Została utworzona w 2008 roku z inicjatywy Olgi Kozierowskiej. Misją Sukces Pisanego Szminką jest inspirowanie kobiet do podejmowania odważnych działań, spełniania marzeń, nagłaśnianie ich sukcesów w mediach oraz dostarczanie fachowej wiedzy, niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego. Zapraszamy na: www.sukcespisanyszminka.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Czym zaskoczą nas social media w 2016?

Co się stanie z vlogerami i blogerami? Jak będzie można wykorzystać Facebook Messenger, WhatsApp czy Snapchat w budowaniu swojego biznesu?