Dlaczego stereotypy przeszkadzają?

Dlaczego stereotypy przeszkadzają?

Opublikowany

Podczas finałowej gali konkursu Sukcesu Pisanego Szminką Bizneswoman Roku Olga Kozierowska poruszyła temat kobiecego stereotypu.

Czemu stereotypy nam przeszkadzają?
Czemu powinniśmy je przełamywać?
Warto promować i wspierać kobiety przedsiębiorcze. Konkurs Bizneswoman Roku jest dowodem na to, że nie tylko mężczyźni odnoszą sukcesy w biznesie. 
Posłuchajcie Olgi Kozierowskiej w wypowiedzi dla portalu kobieta.wp.pl  
Kim jest Olga Kozierowska?
To bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu i ekspertka od życiowych zmian. Sama ma ich za sobą wiele. Z muzyka stała się ekonomistką, studiując na uczelniach w Anglii i Holandii. Zrobiła karierę w korporacjach w regionie Europy Środkowo Wschodniej, a następnie porzuciła bezpieczną przystań, by zrealizować swoje marzenia. Stworzyła Sukces Pisany Szminką – pierwszą w Polsce organizację oraz portal internetowy, które kompleksowo wspierają przedsiębiorczość kobiet. Prowadzi autorską audycję „Sukces pisany szminką" na antenie Radia ZET CHILLI. Stworzyła POWER SHOW – połączenie monodramu z mową motywacyjną, stand-upem i inspiracją muzyczną. Jest autorką wielu publikacji oraz książki pt. Sukces Pisany Szminką. Wcześniej związana z TVN24 i TVP2, gdzie prowadziła autorskie programy dedykowane kobietom. Laureatka wielu prestiżowych nagród, także międzynarodowych: ,,Women of Consequence 2013”, „Pozytywistka Roku 2013” „Dziennikarz Roku 2011” za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Trafiła na listę „50 Kobiet Polskiego CSR 2013” oraz w 2014 roku do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Wybór to wolność

Dlaczego warto sięgać po więcej? Jak kierować własnym losem? O łączeniu sfery prywatnej z zawodową i nie tylko rozmawiała Olga Kozierowska w wywiadzie Joanny Niemyjskiej z Zielonej Linii.