Możesz więcej niż myślisz, że możesz!

Możesz więcej niż myślisz, że możesz!

Opublikowany

W najnowszym numerze magazynu Coaching pojawił się felieton Olgi Kozierowskiej, twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką.

Jednym z największych odkryć człowieka, będącym jednocześnie dla niego największą niespodzianką, jest uświadomienie sobie, że oto potrafi uczynić to, co wydawało się niemożliwe, osiągnąć to, co uważał za nieosiągalne, pozyskać to, co w jego mniemaniu mu się nie należało. Odkrycie tego rodzaju całkowicie zmienia życie każdego z nas.” - pisze Olga Kozierowska.
Kim jest Olga Kozierowska?
To bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu i ekspertka od życiowych zmian. Sama ma ich za sobą wiele. Z muzyka stała się ekonomistką, studiując na uczelniach w Anglii i Holandii. Zrobiła karierę w korporacjach w regionie Europy Środkowo Wschodniej, a następnie porzuciła bezpieczną przystań, by zrealizować swoje marzenia. Stworzyła Sukces Pisany Szminką – pierwszą w Polsce organizację oraz portal internetowy, które kompleksowo wspierają przedsiębiorczość kobiet. Prowadzi autorską audycję „Sukces pisany szminką" na antenie Radia ZET CHILLI. Stworzyła Power Show – połączenie monodramu z mową motywacyjną, stand-upem i inspiracją muzyczną. Jest autorką wielu publikacji oraz książki pt. Sukces Pisany Szminką. Wcześniej związana z TVN24 i TVP2, gdzie prowadziła autorskie programy dedykowane kobietom. Laureatka wielu prestiżowych nagród, także międzynarodowych: ,,Women of Consequence 2013”, „Pozytywistka Roku 2013” „Dziennikarz Roku 2011” za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Trafiła na listę „50 Kobiet Polskiego CSR 2013” oraz w 2014 roku do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat!
Kopiuj tekst

Udostępnij

Dlaczego stereotypy przeszkadzają?

Podczas finałowej gali konkursu Sukcesu Pisanego Szminką Bizneswoman Roku Olga Kozierowska poruszyła temat kobiecego stereotypu.