SukcesPisanySzminka.pl rusza z akcją #JAmogę

SukcesPisanySzminka.pl rusza z akcją #JAmogę

Opublikowany

Inicjatorami akcji są Olga Kozierowska oraz Sukces Pisany Szminką. Tym razem przekazują pozytywną energię wszystkim kobietom zapewniając je, że mogą więcej niż myślą, że mogą. Projekt wspierają Radio Zet Chilli i Grupa Wirtualna Polska. 

Jaka idea przyświeca akcji?
Zbyt wiele kobiet nie wierzy w swoje możliwości, poddając się zanim jeszcze zaczną próbować. Sukces Pisany Szminką postanowił to zmienić. Namawia Polki do podjęcia wyzwania i przekonania się, że mogą więcej – że mogą wszystko! 

Nie warto bać się oceny innych. Najwyższy czas uwierzyć w siebie. Nie należy tracić motywacji nawet, kiedy napotykamy przeciwności losu. Najważniejsze, żeby wyciągnąć naukę z naszych błędów i negatywnych doświadczeń. To właśnie ta nauka jest źródłem sukcesu.” – mówi Olga Kozierowska.



Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w akcji wszystkie kobiety, ale również i mężczyzn. Oni także mogą zmotywować swoje partnerki i koleżanki do działania.

Jak wziąć udział w akcji?
Należy wziąć kartkę papieru, napisać na niej drukowanymi literami NIE MOGĘ lub pobrać gotowy pdf z www.sukcespisanyszminka.pl. Następnie zamanifestować słowem i gestem, że oto wierzysz, że możesz. Na koniec pozbyć się słowa NIE! To wszystko nagrać, wrzucić na Facebook lub Instagram i koniecznie oznaczyć hashtagiem #JAmogę.

Każda z osób, która umieści swój filmik na FB i odpowiednio go oznaczy, ma szansę wygrać jeden z 20 biletów na Wielki Finał Power Show w Warszawie, który odbędzie się już 19 listopada w Multikinie Złote Tarasy. 

Spośród wszystkich filmów, jury w składzie: Olga Kozierowska, Katarzyna Miller, Ingrid Hintz–Nowosad, Dagny Kurdwanowska, Szymon Majewski, Miłosz Brzeziński oraz Dariusz Staniak, wybierze jeden najbardziej kreatywny. 

Zwyciężczyni otrzyma mentoring z Olga Kozierowską, którego efektem będzie, nagrany w profesjonalnych studiach Radia Zet Chilli oraz Grupy WP, 20 sekundowy Elevator Speech.

Jak zrobiła to Olga Kozierowska?



***

Sukces Pisany Szminką jest pierwszą w Polsce organizacją, która kompleksowo wspiera i promuje działania kobiet w obszarach nauki, kultury i biznesu. Została utworzona w 2008 roku z inicjatywy Olgi Kozierowskiej. Misją Sukces Pisanego Szminką jest inspirowanie kobiet do podejmowania odważnych działań, spełniania marzeń, nagłaśnianie ich sukcesów w mediach oraz dostarczanie fachowej wiedzy, niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego.











Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Mog_.docx

docx | 37,3 KB

Pobierz
JA_MOG__-_Informacja_prasowa.docx

docx | 183 KB

Pobierz

"Babski król''

W sobotniej audycji gościem Olgi Kozierowskiej był Szymon Majewski - wulkan energii, a zarazem jedyny w swoim rodzaju mąż i tata.