Wystartowała nowa odsłona portalu sukcespisanyszminka.pl 

Wystartowała nowa odsłona portalu sukcespisanyszminka.pl 

Opublikowany

Sukces Pisany Szminką został założony w 2008 roku przez Olgę Kozierowską – dziennikarkę i bizneswoman. 15 października organizacja ruszyła z portalem w nowej odsłonie. Strona www.sukcespisanyszminka.pl ma odpowiadać na potrzeby kobiet, które chcą się rozwijać i poszukują wiedzy oraz promować szeroko rozumiane postawy przedsiębiorcze. 


Sukces Pisany Szminką jest pierwszą organizacją w Polsce, która w tak szerokim zakresie wspiera i promuje działania kobiet, nagłaśniając ich dokonania, innowacyjne pomysły i sukcesy. Udowadnia, że kobiecość jest atutem, a przedsiębiorczość kobiet jest kluczowym elementem w budowaniu silnej i stabilnej gospodarki.  Od 7 lat konsekwentnie wspieramy przedsiębiorczość Polek w biznesie, nauce i kulturze oraz nagłaśniamy ich sukcesy w szeroko zasięgowych mediach, współpracując m.in. z Grupą Eurozet oraz Grupą WP. Realizujemy ogólnopolskie projekty takie jak Bizneswoman Roku z Giełdą Papierów Wartościowych i PwC czy Power Show z Multikinem. Teraz mamy ambicję stać się platformą pierwszego wyboru dla kobiet, które poszukują fachowej wiedzy oraz inspiracji, tych, które chcą się rozwijać osobiście i zawodowo. Stawiamy na opiniotwórczość.” zapowiada Olga Kozierowska
Nowy portal silnie eksponuje autorskie oraz eksperckie treści. W centrum uwagi www.sukcespisanyszminka.pl jest przekazywanie fachowej wiedzy. Czytelnicy znajdą tu wiele praktycznych informacji z dziedziny finansów, prawa oraz biznesu i przedsiębiorczości. W poszerzonym dziale lifestyle pojawią się treści psychologiczne oraz te dotyczące zdrowia, kultury i nauki. Będzie w nim również sporo wywiadów oraz tekstów magazynowych.  

Redaktor prowadzącą portalu została Dagny Kurdwanowska, pracująca wcześniej m.in. dla Polskapresse oraz Grupy Bauer. Do grona stałych autorów dołączyli m.in.: Karolina Cwalina, Agnieszka Krool, Anna Sadowska, Anna Ruszczak, Rafał Grądzki. W grupie ekspertów piszących dla Sukcesu Pisanego Szminką są m. in.: dr Anna Wójcicka, Katarzyna Niezgoda, Beata Tylman, Marek Cynowski, dr Tomasz Ludwicki oraz Barbara Kowalewska.

Piszemy o tym, co aktualne, ważne i potrzebne. Nie unikamy tematów trudnych ani kontrowersyjnych. Podajemy je jednak bez sensacji, za to rzetelnie, mądrze i przystępnie. Mamy swoje zdanie i nie zawahamy się go przedstawić, ale jesteśmy otwarte także na inne opinie i poglądy. Jesteśmy ciekawe, co sądzą i myślą nasi czytelnicy – stawiamy na dziennikarstwo, które jest rozmową. Pokazujemy kobiecy punkt widzenia nie tylko dla kobiet.” mówi Dagny Kurdwanowska, Redaktor Prowadząca .
Nową odsłonę portalu przygotowała agencja BBDO. Autorem nowej strategii komunikacji jest Marcin Kalkhoff, logotyp stworzyła Małgorzata Miaskiewicz.Sukces Pisany Szminką został założony w 2008 roku przez Olgę Kozierowską 
z potrzeby wzmocnienia pozycji kobiet w Polsce. Jest inicjatorem oraz organizatorem konkursów takich jak Bizneswoman Roku oraz Kobieta Nauki, które skutecznie promują setki kreatywnych, dynamicznych i przedsiębiorczych kobiet. Sukces Pisany Szminką to także ogólnopolski cykl wystąpień motywacyjnych Power Show oraz audycja na antenie Radia Zet Chilli, w każdą sobotę o godzinie 10:00.  

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Sukcespisanyszminka.pl_Informacja_prasowa.docx

docx | 192 KB

Pobierz

SukcesPisanySzminka.pl rusza z akcją #JAmogę

Inicjatorami akcji są Olga Kozierowska oraz Sukces Pisany Szminką. Tym razem przekazują pozytywną energię wszystkim kobietom zapewniając je, że mogą więcej niż myślą, że mogą. Projekt wspierają Radio Zet Chilli i Grupa Wirtualna Polska.