Kto zostanie Bizneswoman Roku 2015?

Kto zostanie Bizneswoman Roku 2015?

Opublikowany

Sukces Pisany Szminką, przy współpracy z PwC, Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, NCBR po raz kolejny nagrodzi najlepsze bizneswoman i menedżerki w Polsce. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 listopada.

Konkurs Bizneswoman Roku niezmiennie od 6 lat z ogromnym powodzeniem nagradza kolejne kobiety sukcesu. Otwiera przed nimi możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieci kobiecego networkingu.

Ambasadorką tegorocznej edycji konkursu została sama Noreena Hertz – ceniona ekonomistka, profesor University Collage London, autorka bestsellerów, okrzyknięta ,,najważniejszą myślicielką w historii” przez dziennik ,,The Observer”.

- Polskie kobiety nie zawsze są tak aktywne gospodarczo, jak powinny. Może nie zawsze są pewne swoich sił? Im więcej przykładów biznesowego sukcesu kobiet, tym lepiej dla nich, tym lepiej dla całej gospodarki. – mówi o konkursie profesor Witold Maciej Orłowski, polski ekonomista i członek jury konkursu.Celem konkursu jest uhonorowanie przedsiębiorczych i kreatywnych kobiet realizujących ambitne projekty, nagłośnienie ich sukcesów, wsparcie w pozyskaniu partnerów biznesowych oraz inwestorów. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli płci pięknej w życiu gospodarczym naszego kraju.

Panie nagradzane są w czterech kategoriach głównych:
- Debiut Roku
- Moja Firma
- Korporacja
- Działalność na Rzecz Innych Kobiet

Mają także szansę zdobyć nagrody specjalne:
- Kobieta w Nowych Technologiach
- Bizneswoman Publiczności

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Należy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej tronie konkursu i wysłać go na adres: konkurs@bizneswomanroku.pl.
Każdy także ma możliwość nominowania kobiety, którą uważa za godną zdobycia miana laureatki w wybranej kategorii. 

Konkurs składa się z dwóch etapów. Wstępnej selekcji dokonuje partner strategiczny konkursu, a zarazem audytor – firma PwC. Do drugiego etapu zostaje zaproszonych dwadzieścia finalistek. Wyboru laureatek w czterech głównych kategoriach dokonuje jury. W jego skład wchodzą czołowi przedstawiciele świata biznesu oraz reprezentanci największych firm w Polsce. Jury przewodniczy dr Irena Eris - twórczyni silnej i rozpoznawalnej na świecie marki, która przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku Polski. 

Od VI edycji konkursu jury przyznaje również nagrodę specjalną: „Kobieta w Nowych Technologiach”, której patronem jest firma GTECH (Grupa IGT). Internauci podczas głosowania online mają możliwość nadania tytułu „Bizneswoman Publiczności”. 

Więcej informacji na: www.bizneswomanroku.pl 

Organizatorzy: Sukces Pisany Szminką 
Partner strategiczny: GTECH (Grupa IGT), PZU
Partnerzy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, PwC, Giza Polish Ventures, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Teraz Polska, Klub Polska Rada Biznesu, Instytut Monitorowania Mediów, Program Executive MBA@UW, OKW Kancelaria Prawna
Patroni medialni: Dziennik Gazeta Prawna, Polsat Cafe, Forbes, Pierwszy Milion, Grupa Wirtualna Polska, Radio ZET Chilli, INN Poland

***

Sukces Pisany Szminką jest pierwszą w Polsce organizacją, która kompleksowo wspiera i promuje działania kobiet w obszarach nauki, kultury i biznesu. Została utworzona w 2008 roku z inicjatywy Olgi Kozierowskiej. Misją Sukces Pisanego Szminką jest inspirowanie kobiet do podejmowania odważnych działań, spełniania marzeń, nagłaśnianie ich sukcesów w mediach oraz dostarczanie fachowej wiedzy, niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego.Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Bizneswoman_Roku_2015.docx

docx | 51,2 KB

Pobierz

Power Show Olgi Kozierowskiej pierwszy raz w Kielcach już 15 października!

Moc energii, duża dawka humoru, motywacja do działania, do zmiany… praktyczne wskazówki, wizualizacje sukcesu. To w kilku słowach opisuje Power Show „Możesz więcej niż myślisz, że możesz”. Jest to niezwykłe wydarzenie dedykowane kobietom. W rolach głównych występują Olga Kozierowska Sukces Pisany Szminką i Gabi Drzewiecka Radio ZET CHIILI.