Morza szum, ptaków śpiew...

Morza szum, ptaków śpiew...

Opublikowany

Pierwsza część drugiej edycji Power Show zakończona!

Ostatnie spotkanie przed wakacjami odbyło się w Gdyni. Bilety sprzedały się w mgnieniu oka, a swoją obecnością zaszczyciło nas aż 220 Pań! Pełna sala, po brzegi wypełniona uśmiechem, dobrym humorem oraz niesamowitą energią!Na Power Show w Gdyni energii kobietom dodawała Energa - nie tylko podczas występu, ale także sesji networkingowej. Olga Kozierowska poprowadziła warsztaty z Mudry.Osiem miast za nami: Kraków, Szczecin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Rzeszów, Wrocław, Gdynia. We wrześniu ruszamy do Poznania i Katowic. W październiku Power Show w Kielcach i Tychach. Sukces Pisany Szminką szykuje dla Was kolejną niespodziankę. Więcej informacji wkrótce. Bądźcie czujne!Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, dobre słowo, pozytywne emocje. Miłego wakacyjnego wypoczynku!

Więcej na: www.powershow.pl

***

O Power Show:
Power Show to nowa, autorska formuła. Połączenie monodramu, z motywującą mową i inspiracją muzyczną. Za słowo odpowiedzialna jest Olga Kozierowska, twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką, która od 2008 roku spiera kobiety i promuje och sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Za muzykę odpowiada Gabi Drzewiecka, pasjonatka dźwięku, znana i lubiana dziennikarka muzyczna. Obie panie są związane z rozgłośnią radiową ZET Chilli.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja_Prasowa_Gdynia.docx

docx | 12,9 KB

Pobierz
_DSC1451_resize.JPG

grafika | 127 KB

Pobierz
_DSC1644_resize.JPG

grafika | 147 KB

Pobierz
_DSC1631_resize.JPG

grafika | 128 KB

Pobierz

Kolejne odsłony Power Show Olgi Kozierowskiej w Multikinie!

Wzmocnij pokłady wewnętrznej energii podczas spotkań z cyklu Power Show pt. “Możesz więcej niż myślisz, że możesz…“. Przyjdź po inspirację do Multikina. Olga Kozierowska stworzyła autorską formułę z myślą o kobietach i dla kobiet, łączącą słowa i muzykę. Wybierz się na spotkanie Power Show do wybranego kina sieci Multikino pomiędzy 17 września a 15 października.