Olga Kozierowska w wywiadzie dla Marketing i Biznes

Olga Kozierowska w wywiadzie dla Marketing i Biznes

Opublikowany

O wspieraniu kobiet w biznesie, najnowszych wynikach badań Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką i stereotypach panujących w społeczeństwie opowiadała Olga Kozierowska w wywiadzie dla Marketing i Biznes.

"Jak zaczynałam, to wydawało mi się, że należy głośno mówić o kobiecym sukcesie i wzmacniać jego zaistnienie twardymi szkoleniami. A tu okazało się, że największym wyzwaniem kobiet była ich samoocena i stawianie sobie granic w głowie. Więc zaczęliśmy organizować szkolenia miękkie, wspierać je, motywować. Dziś, nawet jeśli uczymy kobiety zakładać własny biznes, to w każdym aspekcie jest pigułka psyche, bo najpierw trzeba się odważyć żeby go założyć, następnie oswoić pieniądz i potraktować go jako zasób, a na koniec poradzić sobie z różnymi wyzwaniami, wytrwać." - przyznaje Olga Kozierowska, współzałożycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

Przeczytaj cały wywiad!

Kozierowska: Kobiety były zamykane w gettach marketingu i HR-u

Cyfrowy magazyn o ecommerce, technologii i marketingu

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły

Ruszają kolejne warsztaty „Sukces TO JA” – Czas na Poznań!

12 stycznia 2018 r. w Poznaniu odbędą się bezpłatne warsztaty dla kobiet w ramach programu „Sukces TO JA”. Program skierowany jest do kobiet chcących powrócić na rynek pracy, znaleźć lepszą pracę lub zdobyć wiedzę i kompetencje niezbędne do tego, by założyć i prowadzić działalność gospodarczą bądź start-up.