Zacząć dzień z głową w chmurach

Zacząć dzień z głową w chmurach

Opublikowany

Czyli krótka podróż do miasta miłości – Wroclove.

Proszę o zapięcie pasów, podchodzimy do lądowania" – po 40 minutach lotu w końcu usłyszałam te słowa. Na mojej twarzy pojawił się uśmiech, ponieważ bardzo długo czekałam na wydarzenie we Wrocławiu. Cudowne miejsce, piękna starówka, bardzo przyjemni mieszkańcy. Wrocławianki wywarły na mnie niesamowite wrażenie, między innymi swoją otwartością, empatią, pozytywną energią. Dziękuję za ciepłe przyjęcie! To był mój pierwszy występ z Gabi we Wrocławiu. Teraz jestem już pewna, że napewno nie ostatni.
Olga KozierowskaNa Power Show we Wrocławiu energii kobietom dodawała Energa - nie tylko podczas występu, ale także sesji networkingowej. Do zmiany szpilek na kijki namawiała specjalna wysłanniczka PZU Zdrowie, trenując Nordic Walking z uczestniczkami w kuluarach Multikina, a Olga Kozierowska poprowadziła warsztaty z Mudry.

Wielki finał tej serii odbędzie się 1 lipca w Gdyni, a tuż po wakacjach, we wrześniu Olga Kozierowska i autorskie Power Show w kolejnych miastach: Katowice, Poznań, Kielce i Tychy.
Do zobaczeniaWięcej informacji na: www.powershow.pl

O Power Show:
Power Show to nowa, autorska formuła. Połączenie monodramu, z motywującą mową i inspiracją muzyczną. Za słowo odpowiedzialna jest Olga Kozierowska, twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką, która od 2008 roku spiera kobiety i promuje och sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Za muzykę odpowiada Gabi Drzewiecka, pasjonatka dźwięku, znana i lubiana dziennikarka muzyczna. Obie panie są związane z rozgłośnią radiową ZET Chilli.
Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

_DSC0201_resize.jpg

grafika | 106 KB

Pobierz
Informacja_Prasowa_Wroc_aw.docx

docx | 13,1 KB

Pobierz
_DSC0361_resize.jpg

grafika | 130 KB

Pobierz
_DSC0398_resize.jpg

grafika | 116 KB

Pobierz
_GOL0780_resize.jpg

grafika | 155 KB

Pobierz

Morza szum, ptaków śpiew...

Pierwsza część drugiej edycji Power Show zakończona!