Czy brak poczucia własnej wartości to największy problem kobiet?

Czy brak poczucia własnej wartości to największy problem kobiet?

Opublikowany

Olga Kozierowska gościem Jarka Kuźniara w programie Onet Rano!

Posłuchaj o tym, jak podejście do porażki wpływa na nasze działania i jak negatywna motywacja kształtuje nasze decyzje. Dowiedz się więcej o tym, jak kryzysowe sytuacje przekuć w sukcesy małe i wielkie. Obejrzyj koniecznie program Onet Rano Jarka Kuźniara w którym gościem była Olga Kozierowska!
Olga Kozierowska w Onet Rano!

Olga Kozierowska w Onet Rano!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Olga Kozierowska w wywiadzie dla Marketing i Biznes

temu

O wspieraniu kobiet w biznesie, najnowszych wynikach badań Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką i stereotypach panujących w społeczeństwie opowiadała Olga Kozierowska w wywiadzie dla Marketing i Biznes.
Olga Kozierowska i Ambasador Australii Paul Wojciechowski gośćmi Jarosława Kuźniara w „Onet Rano.”

temu

„Tworząc bariery dla kobiet źle na tym wychodzimy”. O życiu zawodowym Polek i Australijek w porannym wydaniu programu Jarosława Kuźniara rozmawiała Olga Kozierowska i Paul Wojciechowski – Ambasador Australii w Polsce.
Olga Kozierowska w gronie Inspiratorów Biznesu 2017!

temu

Współzałożycielka Fundacji  Sukcesu Pisanego Szminką – Olga Kozierowska, od wielu lat prowadząca działania wspierające kobiety w realizacji ich potencjału, znalazła się gronie nagrodzonych prestiżowym wyróżnieniem „Inspiratorzy Biznesu” 2017. Została doceniona między innymi za największy w Polsce program aktywizacji zawodowej kobiet Sukces TO JA, który Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką realizuje przy wsparciu The Coca-Cola Foundation.
Recenzja "Mój przyjaciel kryzys" na booksmylove.pl

temu

"Każdy z nas w swoim życiu przechodzi kryzys, ale ilu z nas tak naprawdę umie sobie z nim poradzić? Ile osób przyznaje się, że miało kryzys? Czemu ciągle się go wstydzimy? Czemu załamujemy się, kiedy on nadchodzi?". Przeczytaj najnowszą recenzję książki "Mój przyjaciel kryzys"!

Czy bycie "maksymalistką" to sposób na osiągnięcie sukcesu?

Posłuchaj najnowszego wydania programu Sukces Pisany Szminką na antenie radio Chilli ZET!