Power Show odwiedza Lublin!

Power Show odwiedza Lublin!

Opublikowany

90 minut pełne energii.

„Energetyczny wtorek w Lublinie doładował moje akumulatory do pełna. Dziewczyny opuszczały kino z uśmiechem na twarzy, co mam nadzieję oznacza, że zatankowały motywację do pełna." – mówi Olga Kozierowska.Lublinianki miały okazję uczestniczyć w specjalnym wydarzeniu, stworzonym po to, by wzmocnić kobiety, pokazać im, że mają ogromne pokłady siły, często ukrytej pod bagażem doświadczeń życiowych i osobistych blokad.Na Lublinie nie koniec przed nami kolejne miasta. Najbliższe wydarzenia w Łodzi, Olsztynie i Rzeszowie. Nie może tam zabraknąć kobiet, które marzą o zmianie, szukają sposobów na wzmocnienie pewności siebie i pragną lepszego życia, choć dziś boją się nawet wyobrazić sobie tę nową rzeczywistość.
Podczas sesji networkingowej uczestniczkom dodała energii Energa, a Olga Kozierowska poprowadziła warsztaty z Mudry.Do zmiany szpilek na kijki namawiała specjalna wysłanniczka PZU Zdrowie , trenując Nordic Walking z uczestniczkami w kuluarach Multikina.Więcej informacji: www.powershow.pl

O Power Show:
Power Show to nowa, autorska formuła. Połączenie monodramu, z motywującą mową i inspiracją muzyczną. Za słowo odpowiedzialna jest Olga Kozierowska, twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką, która od 2008 roku spiera kobiety i promuje och sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Za muzykę odpowiada Gabi Drzewiecka, pasjonatka dźwięku, znana i lubiana dziennikarka muzyczna. Obie panie są związane z rozgłośnią radiową ZET Chilli.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

_GOL8091_resize.jpg

grafika | 97,2 KB

Pobierz
_GOL8060_resize.jpg

grafika | 108 KB

Pobierz
Power_Show_odwiedza_Lublin.docx

docx | 13,1 KB

Pobierz
_DSC7684_resize.jpg

grafika | 156 KB

Pobierz
_DSC7935_resize.jpg

grafika | 117 KB

Pobierz
_DSC7908_resize.jpg

grafika | 109 KB

Pobierz

Power Show, mimo przeciwieństw losu!

W strugach deszczu dotarłyśmy we wtorek do Łodzi, zupełnie nie spodziewając się tego, co czekało nas później, w centrum miasta.