Power Show w Szczecinie już za nami!

Power Show w Szczecinie już za nami!

Opublikowany

Zobacz relację

To co zastałam w Szczecinie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Niesamowite przyjęcie, moc pozytywnej energii, taniec, śmiech, łzy wzruszenia i to wszystko przez 90 minut. Dziewczyny – na pewno do Was wrócę!" - mówi Olga Kozierowska.
Tak, w kilku słowach możnaby opisać to, co wydarzyło się wczorajszego wieczoru w Szczecińskim Multikinie. Szczecinianki miały okazję uczestniczyć w specjalnym wydarzeniu, stworzonym po to, by wzmocnić kobiety, pokazać im, że mają ogromne pokłady siły, często ukrytej pod bagażem doświadczeń życiowych i osobistych blokad.
Po raz pierwszy Olga Kozierowska i Gabi Drzewiecka, wystąpiły wspólnie w Szczecinie.Po udanej premierze, panie ruszają dalej. Najbliższe wydarzenia w Lublinie, Łodzi i Olsztynie. Nie może tam zabraknąć kobiet, które marzą o zmianie, szukają sposobów na wzmocnienie pewności siebie i pragną lepszego życia, choć dziś boją się nawet wyobrazić sobie tę nową rzeczywistość.
Podczas sesji networkingowej uczestniczkom dodała energii Energa, a Olga Kozierowska poprowadziła warsztaty z Mudry.

Do zmiany szpilek na kijki namawiała specjalna wysłanniczka PZU Zdrowie , trenując Nordic Walking z uczestniczkami w kuluarach Multikina.Więcej informacji: www.powershow.pl

O Power Show:
Power Show to nowa, autorska formuła. Połączenie monodramu, z motywującą mową i inspiracją muzyczną. Za słowo odpowiedzialna jest Olga Kozierowska, twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką, która od 2008 roku spiera kobiety i promuje och sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Za muzykę odpowiada Gabi Drzewiecka, pasjonatka dźwięku, znana i lubiana dziennikarka muzyczna. Obie panie są związane z rozgłośnią radiową ZET Chilli.Treść newsa

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

_DSC6718_resize.jpg

grafika | 103 KB

Pobierz
_DSC6896_resize.jpg

grafika | 137 KB

Pobierz
Power_Show_w_Szczecinie_ju__za_nami.docx

docx | 13,3 KB

Pobierz
_DSC6599_resize.jpg

grafika | 124 KB

Pobierz
_DSC6869_resize.jpg

grafika | 125 KB

Pobierz
_GOL6153_resize.jpg

grafika | 91,2 KB

Pobierz

Power Show odwiedza Lublin!

90 minut pełne energii.