Czy kobiety potrzebują wsparcia w biznesie?

Czy kobiety potrzebują wsparcia w biznesie?

Opublikowany

Przedsiębiorczość kobiet w Polsce nadal zdaje się być niedoceniana. O tym, jaki powinno wspierać się kobiece biznesy opowiada Olga Kozierowska.

Kobiety zdobywają liczącą się pozycję w kolejnych obszarach. Również w biznesie jest ich coraz więcej – zakładają firmy, zarządzają zespołami, prowadzą ważne projekty. Pomimo tego o ich sukcesach nadal w mediach słyszy się rzadko. Jak to zmienić? Jak wesprzeć kobiety? Jak namówić je do nagłaśniania swoich sukcesów? Na te pytania odpowiada Olga Kozierowska w wywiadzie dla Media Planet. Przeczytaj koniecznie!

Nagłaśniajmy sukcesy kobiet - Poradnik biznesu

Dziś wiele kobiet, zwłaszcza tych młodszych nie chce już pracować dla kogoś. Wolą zakładać własne firmy, a globalizacja i nowe technologie dają im ogromne możliwości. Swój produkt lub usługę możemy sprzedawać na całym świecie – w Europie, Australii albo w Azji. Rynek nie tworzy żadnej bariery. To, czego kobiety teraz potrzebują, to wiedza i narzędzia, by ruszyć z miejsca.


OLGA KOZIEROWSKA

O Oldze Kozierowskiej
Mówczyni motywacyjny, bizneswoman i dziennikarka. Inicjatorka wsparcia i promocji kobiet w Polsce w życiu społecznym i gospodarczym. Od lat szkoli, motywuje i wspiera rozwój zawodowy i duchowy Polek. Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie, które zdobywała pracując w międzynarodowych korporacjach (Unilever, KLM, DPD i GeoPost), a następnie rozwijając swoje dwie firmy. Stworzyła pierwszą w Polsce organizację i portal kompleksowo wspierające rozwój kobiet pod nazwą Sukces Pisany Szminką. Z wykształcenia jest ekonomistką. Uzyskała tytuł MIAB studiując na uczelniach w Anglii i Holandii. Więcej na www.sukcespisanyszminka.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Jakie błędy biznesowe najczęściej popełniają Polki?

Żadna z nas nie jest nieomylna, ale zdecydowanej większości błędów da się uniknąć. Olga Kozierowska opowiadała na łamach polek.pl o tym, jak postępować, żeby osiągnąć sukces!