Czy pozytywne myślenie i silna wola mogą zmienić życie?

Czy pozytywne myślenie i silna wola mogą zmienić życie?

Opublikowany

Tajniki efektywności osobistej w sobotniej audycji razem z Olgą Kozierowską zgłębiał Miłosz Brzeziński.

Większość z nas żyje w przekonaniu, że w życiu sami podejmujemy decyzje. Czy to jest prawda? Czego dowodzą najnowsze badania? O tym z Olgą Kozierowską dyskutował Miłosz Brzeziński, autor, mówca motywacyjny i inspirator.

Obejrzyj całą audycję tutaj!

Miłosz Brzeziński opowiada o książce "Wy wszyscy moi ja" - Zetchilli.pl

Większość z nas żyje w przekonaniu, że w życiu sami podejmujemy decyzje. Że myślimy i działamy niezależnie od świata wokół. Przekonania te są całkowicie mylne.

O audycji Sukces Pisany Szminką:
Autorski program Olgi Kozierowskiej nagłaśniający sukces kobiet w świecie nauki, biznesu, technologii i kultury. Prawdziwe historie, „wzloty i upadki” w drodze do celu.
Słuchaj w każdą sobotę o 10:00 w Radio ZET Chilli! Nie ma nas w Twoim mieście? Słuchaj za pomocą aplikacji mobilnej bądź on-line na: www.zetchilli.pl
Audycja SUKCES PISANY SZMINKA (3).png
O Oldze Kozierowskiej
Mówczyni motywacyjny, bizneswoman i dziennikarka. Inicjatorka wsparcia i promocji kobiet w Polsce w życiu społecznym i gospodarczym. Od lat szkoli, motywuje i wspiera rozwój zawodowy i duchowy Polek. Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie, które zdobywała pracując w międzynarodowych korporacjach (Unilever, KLM, DPD i GeoPost), a następnie rozwijając swoje dwie firmy. Stworzyła pierwszą w Polsce organizację i portal kompleksowo wspierające rozwój kobiet pod nazwą Sukces Pisany Szminką. Z wykształcenia jest ekonomistką. Uzyskała tytuł MIAB studiując na uczelniach w Anglii i Holandii. Więcej na www.sukcespisanyszminka.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Nowy Program Olgi Kozierowskiej w Radio ZET Chilli

„Stand up, start up” będzie można usłyszeć w każdy piątek po godzinie 11 w radio Zet Chilli. Premiera już 25 listopada.