Jakie korzyści biznesowe można odnieść dzięki obecności w sieci?

Jakie korzyści biznesowe można odnieść dzięki obecności w sieci?

Opublikowany

Przedsiębiorstwa z sektora małych i średnich firm mają ogromny potencjał w Polsce. Czy dzięki nowym technologiom są w stanie stać się konkurencyjnymi na rynku globalnym?

Gościem sobotniej audycji Sukces Pisany Szminką była Agnieszka Zawistowska, Dyrektor UPC Biznes. Z Olgą Kozierowską rozmawiała na temat kreatywności polskim start-upowiczów, sile Internetu i możliwościach rozwoju jakie daje on młodym, polskim przedsiębiorcom.

Obejrzyj całość audycji tutaj!

Małe i średnie firmy z Polski zaczynają konkurować na rynku globalnym - Zetchilli.pl

Agnieszka Zawistowska, dyrektor UPC Business, tłumaczy rolę Internetu w biznesie. Małe i średnie przedsiębiorstwa dzięki Internetowi podbijają globalne rynki.

O audycji Sukces Pisany Szminką:
Autorski program Olgi Kozierowskiej nagłaśniający sukces kobiet w świecie nauki, biznesu, technologii i kultury. Prawdziwe historie, „wzloty i upadki” w drodze do celu.
Słuchaj w każdą sobotę o 10:00 w Radio ZET Chilli! Nie ma nas w Twoim mieście? Słuchaj za pomocą aplikacji mobilnej bądź on-line na: www.zetchilli.pl
Audycja SUKCES PISANY SZMINKA (3).png
O Oldze Kozierowskiej
Mówczyni motywacyjny, bizneswoman i dziennikarka. Inicjatorka wsparcia i promocji kobiet w Polsce w życiu społecznym i gospodarczym. Od lat szkoli, motywuje i wspiera rozwój zawodowy i duchowy Polek. Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie, które zdobywała pracując w międzynarodowych korporacjach (Unilever, KLM, DPD i GeoPost), a następnie rozwijając swoje dwie firmy. Stworzyła pierwszą w Polsce organizację i portal kompleksowo wspierające rozwój kobiet pod nazwą Sukces Pisany Szminką. Z wykształcenia jest ekonomistką. Uzyskała tytuł MIAB studiując na uczelniach w Anglii i Holandii. Więcej na www.sukcespisanyszminka.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Jak zarządzać pieniędzmi?

Kobiety na co dzień muszą zarządzać nie tylko budżetami firmowymi, ale także domowymi. Coraz częściej zauważa się także aktywne podejście Polaków do edukacji w kwestiach finansowych swoich dzieci.