Jak przekuć w pasję swoją najmniej lubianą cechę?

Jak przekuć w pasję swoją najmniej lubianą cechę?

Opublikowany

Bezskutecznie się odchudzasz? Masz już dosyć efektu jojo? Posłuchaj o tym jak walkę z nadwagą można przekuć w efektywny biznes!

W ostatnim wydaniu Sukces Pisanego Szminką Olga Kozierowska w swojej audycji gościła Monikę Honory. Ekspertki ds. żywienia, która zrzuciła ponad 40 kg i utrzymuje wagę od 2 lat. A wszystko za sprawą odchudzania holistycznego, którym teraz zajmuje się zawodowo.

Posłuchaj o nietypowym kobiecym pomyśle na biznes!

Odchudzanie holistyczne, czyli Monika Honory radzi jak zrzucić nadwagę - Zetchilli.pl

Olga Kozierowska, Monika Honory, Agnieszka Zawistowska

O audycji Sukces Pisany Szminką:
Autorski program Olgi Kozierowskiej nagłaśniający sukces kobiet w świecie nauki, biznesu, technologii i kultury. Prawdziwe historie, „wzloty i upadki” w drodze do celu.
Słuchaj w każdą sobotę o 10:00 w Radio ZET Chilli! Nie ma nas w Twoim mieście? Słuchaj za pomocą aplikacji mobilnej bądź on-line na: www.zetchilli.pl
Audycja SUKCES PISANY SZMINKA (3).png
O Oldze Kozierowskiej
Mówczyni motywacyjny, bizneswoman i dziennikarka. Inicjatorka wsparcia i promocji kobiet w Polsce w życiu społecznym i gospodarczym. Od lat szkoli, motywuje i wspiera rozwój zawodowy i duchowy Polek. Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie, które zdobywała pracując w międzynarodowych korporacjach (Unilever, KLM, DPD i GeoPost), a następnie rozwijając swoje dwie firmy. Stworzyła pierwszą w Polsce organizację i portal kompleksowo wspierające rozwój kobiet pod nazwą Sukces Pisany Szminką. Z wykształcenia jest ekonomistką. Uzyskała tytuł MIAB studiując na uczelniach w Anglii i Holandii. Więcej na www.sukcespisanyszminka.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Jakie korzyści biznesowe można odnieść dzięki obecności w sieci?

Przedsiębiorstwa z sektora małych i średnich firm mają ogromny potencjał w Polsce. Czy dzięki nowym technologiom są w stanie stać się konkurencyjnymi na rynku globalnym?