Jak zmonetyzować swój sukces?

Jak zmonetyzować swój sukces?

Opublikowany

W sobotniej audycja Olga Kozierowska poruszyła temat nagłaśniania własnych sukcesów. Kobiety widzą potencjał rozwoju zawodowego i robienia kariery, ale są rzeczy, które stoją im na przeszkodzie.

Zidentyfikować, nazwać a następnie zmonetyzować swój sukces... Czy wymaga to dużej odwagi? A może to objaw pychy? O tym i innych przekonaniach towarzyszących kobietom Olga Kozierowska rozmawiała w ostatnim wydaniu audycji Sukces Pisany Szminką. Jej gośćmi byli: Anna Solarek (Coca-Cola Poland Services), Magda Taczanowska (Microsoft) i Jarosław Dąbrowski (IGT Poland). 
Całej audycji możesz wysłuchać tutaj!

Program Rodzina 500 Plus zniechęca Polki do pracy? - Zetchilli.pl

Polki korzystają z Programu Rodzina 500 Plus i rezygnują z pracy. Kobiety chcą być z dziećmi w domu, więcej zarabiać. Program 500+ psuje rynek pracy czy pomaga?

O audycji Sukces Pisany Szminką:
Autorski program Olgi Kozierowskiej nagłaśniający sukces kobiet w świecie nauki, biznesu, technologii i kultury. Prawdziwe historie, „wzloty i upadki” w drodze do celu. Słuchaj w każdą sobotę o 10:00 w Radio ZET Chilli! Nie ma nas w Twoim mieście? Słuchaj za pomocą aplikacji mobilnej bądź on-line na: www.zetchilli.pl
Audycja SUKCES PISANY SZMINKA (3).png
O Oldze Kozierowskiej
Mówczyni motywacyjny, bizneswoman i dziennikarka. Inicjatorka wsparcia i promocji kobiet w Polsce w życiu społecznym i gospodarczym. Od lat szkoli, motywuje i wspiera rozwój zawodowy i duchowy Polek. Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie, które zdobywała pracując w międzynarodowych korporacjach (Unilever, KLM, DPD i GeoPost), a następnie rozwijając swoje dwie firmy. Stworzyła pierwszą w Polsce organizację i portal kompleksowo wspierające rozwój kobiet pod nazwą Sukces Pisany Szminką. Z wykształcenia jest ekonomistką. Uzyskała tytuł MIAB studiując na uczelniach w Anglii i Holandii. Więcej na www.sukcespisanyszminka.pl

Udostępnij

Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim

Niezależnie od tego jak długo trwa urlop macierzyński polskim mamom trudno jest wrócić do aktywności zawodowych.